Проведено нараду з соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома

26 вересня під головуванням директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Наталії Кицик відбулася нарада з соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома.

На нараді розглянуто питання про підготовку житлових будинків підопічних відділення соціальної допомоги вдома терцентру до осінньо-зимового опалювального сезону 2017-2018 років та проведено навчання щодо надання соціальної послуги догляду вдома.

Також у нараді взяв участь інженер групи пожежно-рятувальних робіт районного відділу УДСНС Валентин Сорока, який провів бесіду-лекцію щодо попередження виникнення пожеж та надзвичайних подій, пов’язаних з ними, в осінньо-зимовий пожежно-небезпечний період.

Директор терцентру Н. Г. Кицик