Уманщина долучилася до аграрного форуму «AgroVin 2017»

12 жовтня у м. Вінниця відбувся міжрегіональний форум «AgroVin 2017», організований Центром підтримки бізнесу м. Вінниці.

Метою проведення форуму був обмін досвідом і поширення успішного ведення сільськогосподарської та харчопереробної діяльності між підприємцями Вінницької, Хмельницької, Чернівецької, Черкаської та Херсонської областей, популяризація агропромислового бізнесу, стимулювання до запровадження переробної промисловості на підприємстві.

Від Уманського району участь у даному форумі взяли голова Уманської районної ради, начальник управління агропромислового розвитку Уманської районної державної адміністрації та керівники сільськогосподарських товаровиробників: ПОСП «Уманський тепличний комбінат»,  ФГ АФ «Базис», ТОВ «Прометей», ТОВ «Берестівець», ТОВ «Агроплант».

Учасники форуму мали змогу обговорити питання щодо державних та міжнародних програм підтримки агробізнесу; інноваційних рішень і механізмів у переробці та сільськогосподарському машинобудуванні; успішних кейсів та нововведень у сільському господарстві; перспектив розвитку агропромислового сектору України.

Під час обговорення питання щодо перспектив розвитку агропромислового сектору України перед аудиторією своїм досвідом поділився голова ФГ АФ «Базис» Осадчий Володимир Олексійович.