На Уманщину завітав відомий громадський та політичний діяч Левко Лук’яненко

Дата: 14.02.2018 17:04

13 лютого 2018 року на Уманщину завітав відомий громадський та політичний діяч, Герой України Левко Лукяненко.

Зустріч відбулася в Родниківській загальноосвітній школі участь у якій взяли: голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, голова районної державної адміністрації Євгегній Данченко, депутати районної ради, сільський голова села Родниківка Руслан Яремчук, учнівська молодь. Ініціаторами зустрічі стали Тетяна та Богдан Чорномази.

Вітаючи Левка Григоровича на Уманщині голова районної ради та голова райдержадміністрації підкреслили значимість цієї зустрічі та вручили книги про історію нашого краю.

Народний депутат України кількох скликань, сьогодні Левко Лук’яненко відійшов від публічної політики, проте так само вболіває за Україну та її національну ідею.

За свої політичні переконання та активну громадську діяльність Левко Григорович понад чверть століття провів за гратами, 72 дні – у камері смертників. Проте не зрікся ідеалів і сьогодні у свої неповних 90 років залишається прикладом патріотизму та відданості Україні. Десятиліття підпільної діяльності й таборів були винагороджені у 1991 році, коли Лук’яненко власноруч писав Акт проголошення незалежності України.