У Посухівці та Антонівці відкрили сучасні дитячі майданчики

Дата: 11.04.2019 17:10

10 квітня для дітей, які проживають у селах  Посухівка та Антонівка відбулося справжнє свято – відкриття нових дитячих ігрових майданчиків. Розділили радість цієї гарної події з жителями сіл голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко, помічник-консультант народного депутата України Антона Яценка Ірина Плетньова та заступник голови Уманської районної ради Петро Бабкін.

Очільник району Євгеній Данченко привітав дітей із встановленням нових майданчиків, які дають їм можливість гратися у вільний час, займатися спортом та загалом корисно на свіжому повітрі проводити своє дозвілля.

Євгеній Михайлович відмітив, що ці майданчики встановлені за сприяння народного депутата України Антона Яценка і є першовідкривачами, адже саме із них стартує проект встановлення і відкриття майданчиків у 2019 році. Всього ж майданчиків має бути встановлено 19 (у населених пунктах Вільшанка, Родниківка, Сушківка, Антонівка, Коржова Слобода, Доброводи, Острівець, Рогова, Коржова, Ятранівка, Свинарка, Косенівка, Ропотуха, Посухівка, Оксанина) на загальну суму 1297,3 тис. грн, які завдяки Антону Яценку було виділено Уманському району.

У минулому році за сприяння народного депутата було встановлено 13 дитячих майданчиків в селах Бабанка, Вільшана Слобідка, Аполянка, Рогова, Краснопілка, Колодисте, Дмитрушки, Оксанина на суму 495,3 тис. грн.

Подякувати за такий чудовий та довгоочікуваний подарунок прийшли малеча, школярі, педагогічний колектив закладів освіти, інша громадськість сіл. На обличчях дітей сяяли щирі посмішки, вони були задоволені появі нових гойдалок, гірок, карусель тощо.

Користуючись нагодою, голова РДА Євгеній Данченко цього дня також оглянув заклади соціальної сфери сіл Антонівка та Посухівка.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату райдержадміністрації