Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Психологічна підтримка людей «літнього» віку

Переглядів: 538

Вже більше року у Рижавському  стаціонарному відділенні  територіального центру діє кабінет психологічної підтримки, на базі якого психолог терцентру Розборська Н.А. проводить соціально-психологічну реабілітацію одиноких людей, чиїм останнім прихистком у житті став соціальний заклад.

І навіть коли  є надійний дах над головою, ситний стіл і чистий одяг, ці люди все ж страждають від фізичних та душевних хвороб, потребують особливої уваги і фахової психологічної допомоги. Тож рік роботи приніс свої важливі результати. Йдеться, насамперед, про зниження рівня тривожності, покращення емоційного стану, активізацію внутрішніх резервів та зниження проявів негативних психічних станів у підопічних стаціонарного відділення.

Психологічні консультації проходять в умовах цілковитої конфіденційності, базуються на взаємодовірі й повазі до почуттів клієнта. Двері психолога відчинені також і для персоналу стаціонарного відділення. Не секрет, що на роботі тут затримуються лише особливі люди, здатні до терпіння, співчуття й милосердя. Однак, і для них час від часу необхідне психологічне розвантаження.

Комплексна психологічна підтримка гармонійно доповнює зусилля персоналу стаціонарного відділення, спрямовані на створення максимального комфорту для підопічних.

 

Директор терцентру Н.Г. Кицик« повернутися до списку новин