Прийом громадян головою райдержадміністрації

25 червня відбувся щотижневий прийом громадян головою Уманської районної державної адміністрації Євгенієм Данченком. Цього разу до нього завітав житель села Родниківка – Когут Анатолій Михайлович – з питанням про виділення коштів на придбання ліків.

Питання розглядалося також за участі начальника відділу документообігу та контролю Людмили Просянюк, начальника юридичного відділу Олександра Кисіля, заступника начальника – начальник відділу з обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці та громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, управління праці та соціального захисту населення Тетяни Мельниченко.

Євгеній Михайлович уважно вислухав громадянина, у якого дійсно непроста ситуація в житті. Спільно зі спеціалістами райдержадміністрації було обговорено різні шляхи надання йому допомоги. Сам на сам з бідою заявника, однозначно, не залишать.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації