Відбулося засідання ради з безпеки життєдіяльності

Дата: 11.01.2018 17:20

10 січня під головуванням голови Уманської районної державної адміністрації Євгенія Данченка відбулося засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Членами ради є начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ярошевич О. Я., начальник відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Уманського міськрайонного управління ГУ ДПСС  в Черкаській області Качанова Л.П., в.о. начальника Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Дідух Т. М., завідувач сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Сакал В. С., начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Мовчанюк В. О.

Секретарем  ради є завідувач сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Шнира Л.С.

На засідання також були запрошені: начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Бондар Б.Б., завідувач сектору нагляду в машинобудуванні та енергетиці управління Держпраці в Черкаській області Горошко М.Т., головні державні інспектори управління Держпраці в Черкаській області Дяченко Г.О. та Базильський В.А., інженер з охорони праці ПАТ «Уманьгаз» Закорчменний С.В.

На порядок денний виносилися питання:

1. Про стан роботи по проведенню атестації робочих місць та підтвердження переліку професій згідно списку 1,2.

2. Про стан промислової безпеки та охорони праці у районі за 9 місяців 2017 року.

3. Про стан виконання Комплексних заходів щодо профілактики рівня травматизму при використанні газу в побуті за 9 місяців 2017 року.

4. Про стан невиробничого травматизму у районі за 9 місяців 2017 року.

5. Про стан поводження з небезпечними відходами на території району; у т.ч. непридатними або забороненими до використання пестицидами і агрохімікатами.

6. Стан безпечного функціонування навчальних закладів, у т.ч. експлуатація обладнання котелень в осінньо-зимовий період

7. Про затвердження плану роботи ради райдержадміністрації з питань безпечної життєдіяльності населення на 2018 рік.

Після обговорення питань голова райдержадміністрації Євгеній Данченко наголосив на важливій місії ради з питань безпечної життєдіяльності населення, адже від її ефективної роботи у великій мірі залежить здоров'я і життя людей на виробництвах. Тому він зазначив, що наразі необхідно активізувати діяльність ради. З цією метою та для вирішення обговорених на засіданні питань спільно було прийнято, зокрема, такі рішення:

• управлінню Держпраці у Черкаській області підготувати інформацію про стан проведення атестації робочих місць за умовами праці на підприємствах, установах та організаціях району;
  • Уманському відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області організувати в 2018 році навчання спеціалістів з питань охорони праці, бюджетних установ за кошти Фонду;
  • організаційному відділу райдержадміністрації розробити Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці для працівників районної державної адміністрації;
  • управлінню Держпраці у Черкаській області надати інформацію про результати розслідування нещасного випадку у  ТОВ «Українсько-німецьке підприємство «Агрофірма Текуча»;
  • рекомендувати ПАТ «Уманьгаз» проводити відключення газопостачання абонентам при виявленні порушень у присутності представників сільських рад;
  • сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації до 16.01.2018 розробити заходи  щодо недопущення в районі випадків невиробничого травматизму;
  • управлінню агропромислового розвитку направити листи керівникам сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств про наявність дозволу на роботи з пестицидами;
  • на черговому засіданні комісії із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації розглянути питання щодо створення робочої групи з перевірки складів зберігання хімічних засобів захисту рослин на сільськогосподарських підприємствах району;
  • створити робочу групу з питань перевірки котелень в навчальних закладах району.