Євгеній Данченко провів засідання містобудівної комісії

21 листопада під головуванням голови Уманської районної державної адміністрації Євгенія Данченка відбулося засідання комісії з питань містобудівної діяльності в районі.

На розгляд виносилося ряд питань, по кожному з яких були прийняті відповідні рішення, а саме:

1-2. Надання дозволу на розроблення детального плану території для розміщення сонячної електростанції (СЕС) в адміністративних межах Ятранівської сільської ради.

3. Затвердження детального плану території в адмінмежах Колодистенської сільської ради, за межами населеного пункту для будівництва сонячної електростанції.

4. Надання дозволу на розроблення детального плану території в адміністративних межах Родниківської сільської ради для проведення торгів з продажу права оренди земельної ділянки.