Євгеній Данченко оглянув стан виконання ремонтних робіт на дорогах Уманського району

Дата: 08.08.2018 17:26

Фото без опису8 серпня голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко побував на автодорозі Н – 16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань в адміністративних межах Гереженівської сільської ради, де зараз проводиться ремонт дорожнього покриття. Роботи з ліквідації ямковості тут проводить філія «Уманський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор». Наразі відремонтовано 160 м кв. дороги.

У серпні 2018 року філія планує провести поточний дрібний ремонт на автомобільних дорогах загального користування державного значення Н – 16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань та М – 12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка.

Спілкуючись із керівником Уманського райавтодору Володимиром Дідурою, Євгеній Данченко наголосив, що саме дорога в напрямку з  Умані до обласного центру – міста Черкаси – першочергово потребує ямкового ремонту, та дав доручення завершити роботи до 24 серпня.

Станом на 8 серпня 2018 ліквідовано 40% ямковості дорожнього покриття автомобільної дороги загального користування державного значення Н – 16. Роботи проводяться за рахунок державних коштів, використано 68 тонн асфальтобетонної суміші, до робіт залучаються 16 працівників особового складу філії «Уманський райавтодор» із застосуванням 6 одиниць спеціалізованої техніки.

Крім того, на території району зараз проводяться ремонти доріг загального користування місцевого значення. А саме: Бабанка – Коржовий Кут – Дубова – Вільшанка (виконано 392 м кв. дрібного поточного ремонту), Умань – Кочубіївка – Верхнячка.

Частина доріг лагодиться силами Уманської ДЕД, керівник Валерій Штангей, на автодорозі Коржова – Текуча – Ладижинка (вартість робіт – 620 тис. грн), Бабанка – Доброводи – Косенівка (вартість робіт – 416 тис. грн). Роботи виконуються за рахунок коштів державного бюджету.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації