Особлива увага – людям похилого віку

Дата: 01.10.2018 17:26

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Фото без описуПривітати з цими датами мешканців стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування населення в селі Рижавка приїхали голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, директор терцентру Наталія Кицик, голова районної ветеранської організації Анатолій Дем’янчук, голова Паланської ОТГ, сільські голови, постійний меценат терцентру – голова правління ПрАТ „Світ меблів – Україна” Олександр Сігов.

«Ви – люди, найбільше багатство яких – досвід, знання, уміння, мудрість, ви творили нашу історію, розбудовували країну, передавали знання та досвід сучасному поколінню», - звернувся голова райдержадміністрації Євгеній Данченко до мешканців відділення, побажав їм довгого життя, здоров'я й оптимізму.

Кожному підопічному відділення керівники району та меценати вручили подарунки.

Веселими та жвавими мелодіями додав присутнім святкового настрою народний фольклорний хор «Калинонька» Краснопільського будинку культури.

У Рижавському стаціонарному відділенні територіального центру нині проживає 22 особи. Серед мешканців – 3 учасники війни, 13  дітей війни, 2  особи – з інвалідністю з дитинства, 4 особи – з інвалідністю загального захворювання.

Всього ж на обслуговуванні в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району перебуває 1475 осіб.

Цього ж дня голова райдержадміністрації Євгеній Данченко спільно з головою районної ради Оксаною Супрунець та сільськими головами відвідали підопічних терцентру, яких обслуговують соціальні робітники вдома. Зокрема, вони побували у Кравченко Агафії Агафонівни із с. Полянецьке та Пилипенко Валентини Феоктистівни із с. Дмитрушки. Євгеній Михайлович привітав їх та висловив вдячність за працю й досягнення. Також бабусі отримали подарунки, а що найголовніше – додаткову увагу та спілкування.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації