Державні працівники знову вийшли на «суботник»

Дата: 24.04.2018 17:27

Фото без описуТі, хто ніколи не смітять, прибирають за тими, хто смітять і не прибирають за собою завжди – працівники Уманської районної державної адміністрації знову вийшли на «суботник».

Цього разу наводили порядок на придорожніх смугах автомобільної дороги Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка в адміністративних межах Уманського району.

Сміття, зізнатися, тут було напрочуд багато. Але стараннями кожного державного працівника зокрема та дружнього колективу загалом вдалося прибрати все швидко і якісно.

Тішить думка, що від того покращилася екологія, а людям стало приємніше перебувати на цій території.

Хотілося б закликати людей, особливо тих, хто проїздить автотрасами, бути свідомими, не смітити собі ж під ноги, думати про майбутнє покоління.

Європа починається не з безвізу, а із вчинків кожного українця: не смітити, поважати інших співгромадян, любити рідну землю і відстоювати її інтереси. Ніхто за нас не наведе порядку в нашій країні!

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації