На Уманщині готуються провести І Всеукраїнський фестиваль «Золота гармонь»

Дата: 04.04.2018 17:29

Сьогодні, 4 квітня, під головуванням голови Уманської райдержадміністрації Євгенія Данченка відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до І Всеукраїнського фестивалю «Золота гармонь».

Такий захід на Уманщині влаштовують вперше, але планують зробити його щорічним. Фестиваль  покликаний не лише популяризувати гармонь, надати майданчик для самореалізації талановитим музикантам, а й поєднати дружбою різні куточки Черкаської області, України, а можливо, і зарубіжжя. Адже організатори планують запрошувати конкурсантів звідусіль.

Представники районної влади, громадських організацій, самі гармоністи, які увійшли до складу оргкомітету, обговорили деталі підготовки до фестивалю, запланувавши влаштувати грандіозне дійство.

Планується, захід відбуватиметься два дні – 14 та 15 липня в селі Родниківка.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації