Учні Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка взяли участь у Черкаському регіональному фестивалі з робототехніки

Дата: 20.02.2018 17:34

17 лютого 2018 року на базі Черкаської гімназії № 9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради відбувся Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки. Фестиваль проводився з метою впровадження наукових розробок, спрямованих на розвиток  в учнівської молоді інтересу до науково-технічної творчості, техніки та високих технологій, підготовки підростаючого покоління до життя у високотехнологічному конкурентному світі.

Уманщину представляла збірна команда, яка складалася із  15 учнів Родниківської школи, а саме: (2-А, 7, 8, 9 класів).

Участь у відкритті фестивалю взяли почесні гості: голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, начальник управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Валерій Данилевський,  заступник начальника управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Оксана Сімушіна, заступник міського голови м. Черкас Ігор Волошин, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна, ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор, голови районних державних адміністрацій,  директор компанії «Інноваційні освітні рішення» Оксана Стоєцька.

Учасниками регіонального фестивалю стали понад 350 учнів, які представляли більше як 40 команд закладів загальної середньої освіти Черкаської області.

Учні Родниківської школи брали участь у таких видах змагань: СУМО (Автономні роботи), СУМО (Роботи, керовані дистанційно) та СЛАЛОМ. У проекті FIRST Lego League. Темою цьогорічного сезону є тема «Вода і людина». Проект дає можливість командам відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами.

За результатами фестивалю учні нагороджені медалями та сертифікатами