Загиблий Герой Віталій Звездогляд нагороджений орденом «За мужність»

Указом Президента України № 363/2017 від 14 листопада 2017 року "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку" нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) ЗВЕЗДОГЛЯД Віталій Вікторович – старший солдат.

Нагороду було передано матері загиблого Героя, яка проживає у селі Косенівка Уманського району.

24-річний Віталій Звездогляд загинув 10 червня 2017 року під час ворожого обстрілу населеного пункту Павлопіль Волноваського району Донецької області. Протягом 2010-2011 років служив в Збройних Силах України. 2014 року вступив на контрактну службу до військової частини А1588 с. Розсішки. Згодом Віталія забрали служити у зону проведення антитерористичної операції. Він  воював у складі 10 батальйону 59 окремої мотопіхотної бригади.

Раніше бійцю посмертно було присвоєно почесну відзнаку «За заслуги перед Черкащиною».

Вічна слава Герою, який віддав своє життя за краще майбутнє нашої держави і за мирне небо для нинішнього та прийдешніх поколінь!