Володимиру Мальченку присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства України»

Дата: 22.01.2018 17:41

Фото без опису20 січня 2018 року  відповідно до Указу Президента України П. Порошенка №11/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» Мальченку Володимиру Петровичу –директору сільськогосподарського підприємства ТОВ «Прометей» с. Аполянка.

Мальченко Володимир Петрович має загальний трудовий стаж 41 рік, із липня 1998 року очолює сільськогосподарське  підприємство  ТОВ «Прометей» с. Аполянка Уманського району Черкаської області. Він є депутатом Уманської районної ради чотирьох скликань.

За час трудової діяльності Володимир Петрович пройшов шлях від робітника до керівника господарства. Має великий досвід роботи в  сільськогосподарській галузі, є безумовним авторитетом як на місцевому, так і на обласному рівні. Він проявляє себе як здібний  організатор виробництва, керівник з новою прогресивною формою мислення, що дозволило за короткий період вивести очолюване ним господарство в ряд найбільш потужних агроформувань району.

Володимир Петрович відзначений за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Уманського району та сільськогосподарське виробництво почесною відзнакою районної ради «За Заслуги перед Уманщиною» та є Почесним громадянином Уманського району.

Очолюючи з 2008 року громадське об’єднання сільськогосподарських товаровиробників Уманського району, Володимир Мальченко проявляє чітку громадську позицію в агровиробництві, розвитку сільських територій.

Вітаємо Володимира Петровича з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник сільського господарства України»!

За інформацією управління агропромислового розвитку Уманської райдержадміністрації