Голова Уманської РДА Євгеній Данченко переймав досвід щодо облаштування ангіографічного відділення

Дата: 24.07.2018 17:47

Фото без описуГолова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко з робочим візитом побував у Черкаському обласному кардіологічному центрі. Це головний заклад області, що забезпечує надання високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги хворим із серцево-судинною патологією в Черкаській області та здійснює організаційно-методичне керівництво кардіологічної служби міст та районів.

На даний час у центрі проводиться капітальний ремонт кардіологічного відділення для встановлення ангіографа. Тому мета поїздки цілком очевидна – ознайомитися зі специфікою облаштування під ангіограф спеціалізованого приміщення та оснащення додатковою технікою.

Нагадаємо, за сприяння народного депутата України Антона Яценка наразі в Уманській центральній районній лікарні реалізується важливий проект створення ангіографічного відділення – філії Черкаського обласного кардіологічного центру у північно-західному окрузі Черкаської області.

Цей проект перебуває під особистим контролем голови райдержадміністрації. Тому під час спілкування з головним лікарем, Заслуженим лікарем України Світланою Журбою очільником району були обговорені усі важливі питання, що стосувалися основних етапів виконання робіт, специфіки монтажу обладнання та проблеми, що можуть при цьому виникнути.

Від неї Євгеній Михайлович також отримав чіткі рекомендації для облаштування ангіографічного відділення в Уманській ЦРЛ, а саме у закупівлі напольного ангіографа, що більш точний та надійний в експлуатації.

Наразі для проведення ремонтних робіт приміщення, в якому буде облаштовано ангіографічне обладнання за рахунок благодійних внесків підприємств різних форм власності, одноосібників та небайдужих громадян зібрано 361,992 тис. грн. Крім того, з субвенцій сільських рад передбачено на ремонтні роботи 1670 тис. грн.

На придбання ангіографічного обладнання за рахунок сільських бюджетів передбачено 890 тис. грн, районного бюджету – 457,971 тис. грн та бюджету Паланської ОТГ – 389,461 тис. грн. Так як дане ангіографічне відділення буде обслуговувати жителів не лише Уманського, а й сусідніх районів, на закупівлю ангіографа спрямовані субвенції з Христинівського району – 200 тис. грн, Тальнівського району – 100 тис. грн, Соколівської ОТГ Жашківського району – 152,761 тис. грн та Маньківського району – 298,736 тис. грн.

Радує той факт, що у районі є розуміння спільної справи і загалом великого значення відкриття ангіографічного відділення. Тому Уманська районна державна адміністрація висловлює глибоку вдячність сільським радам, які вже перерахували кошти на рахунок Уманської ЦРЛ для проведення ремонтних робіт – Доброводівській (20 тис. грн), Іванівській (100 тис. грн), Ладижинській (300 тис. грн), Оксанинській (25 тис. грн), Піківецькій (30 тис. грн), Полянецькій (200 тис. грн), Пугачівській (10 тис. грн), Рижавській (25 тис. грн), Рогівській (30 тис. грн), Родниківській (100 тис. грн), Ропотуській (200 тис. грн), Свинарській (20 тис. грн), Текучанській (10 тис. грн) та Шаринській (100 тис. грн).

Окремо слід відзначити фінансову підтримку зі сторони сільгосппідприємств, фермерських господарств, одноосібників та небайдужих жителів Уманщини, які надали благодійну допомогу на проведення капітального ремонту приміщень для влаштування ангіографічного відділення. Це такі сільськогосподарські підприємства: ТОВ «Дубова», керівник Матерянський Анатолій Миколайович (60 тис. грн); ТОВ «ДУКРА агро», керівник Йоханн Венцль (50 тис. грн); СТОВ «Дружба», керівник Пахолюк Борис Григорович (36,994 тис. грн); ПП «Рогова», керівник Однокінний Дмитро Лукич (33,356 тис. грн); ПрАТ «Уманське племпідприємство», керівник Мацаца Микола Миколайович (20,204 тис. грн); ТОВ «Весна», керівник Кобець Любов Іванівна (15 тис. грн); ТОВ «Юрінвест Агро», керівник Бессараб Ігор Володимирович (9,217 тис. грн); ТОВ «Дорофіївське», керівник Ковальчук Ніна Миколаївна (6,200 тис. грн); ТОВ «Аграрії Уманщини», керівник Пастушенко Михайло Васильович (1,972 тис. грн);

-  фермерські господарства: ФГ «Оберіг», керівник Яровенко Галина Петрівна (32,347 тис. грн); ФГ «Тетяна», керівник Гринь Володимир Юрійович (20 тис. грн); ФГ «Агроцентр Січ», керівник Скус Ярослав Володимирович (10,885 тис. грн); ФГ «Красива земля», керівник Войченко Катерина Миколаївна (10 тис. грн); ФГ «Центр-КАПУ», керівник Войченко Катерина Миколаївна (5,881 тис. грн); ФГ «Світанок», керівник Литвинюк Валерій Петрович (5,856 тис. грн); ФГ «Обрій», керівник Бабій Віктор Дмитрович (5,500 тис. грн); ФГ «Кравчукове», керівник Кравчук Ганна Михайлівна (5 тис. грн); ФГ «Ніка-2», керівник Поплавський Микола Вікторович (4 тис. грн); ФГ «Земляни», керівник Михайловин Віктор Лівонович (2 тис. грн); ФГ «Степ», керівник Атаманюк Михайло Іванович (918 грн); ФГ «Мир», керівник Матерянський Анатолій Миколайович (764 грн), ФГ «Сінарка», керівник Бистранівський Віталій Васильович (348 грн);

одноосібники (6,130 тис. грн), а також небайдужі громадяни: ФОП Лазебник Н.Р. (15 тис. грн); Бондаренко В.Є. (3 тис. грн); Розборський А.І. (1,020 тис. грн) та ФОП Калієвський Я.П. (400 грн).

Також щира вдячність Аполянській (40 тис. грн), Дмитрушківській (50 тис. грн), Ропотуській (200 тис. грн), Фурманській (300 тис. грн) та Шаринській (200 тис. грн) сільським радам, як вже перерахували кошти на закупівлю ангіографічного обладнання.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації