Євгеній Данченко скоординував роботу аварійно-рятувальних служб у зв’язку з погіршенням погодних умов

У зв’язку з погіршенням погодних умов на території Черкащини голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко 16 березня на базі філії «Уманська дорожньо-експлуатаційна дільниця» провів засідання районного оперативного штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення в осінньо-зимовий період, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

У засіданні взяли участь всі служби цивільного захисту району, які доповідали про готовність на реагування в складних погодних умовах.

Наразі організовано цілодобове чергування аварійно-рятувальних служб та філій «Уманський райавтодор» і «Уманська ДЕД». Дорожні організації в повній мірі забезпечені пальним та протиожеледною сумішшю.

Усіх жителів Уманщини просять утриматися від виїду транспортними засобами протягом 17-18 березня.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської РДА