Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Проведено щорічну підсумкову нараду клубних працівників району

Переглядів: 495

Сьогодні, 26 лютого 2019 року, відбулася щорічна підсумкова нарада клубних працівників району за результатами роботи минулого року.

У нараді взяв участь голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко.

На порядку денному розглядалося ряд важливих питань.

Про підсумки діяльності установ культури Уманського району за 2018 рік та основні заходи на 2019 рік доповіла завідувач сектору культури райдержадміністрації О.М. Коханська. У своєму виступі Оксана Миколаївна проаналізувала роботу клубних установ, розповіла про участь мистецьких колективів в різноманітних фестивалях, конкурсах, проведення районних заходів. Порушила питання щодо фахової освіти працівників галузі та зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури.

Розповідаючи про основні здобутки та проблеми, голова Уманської РДА Евгеній Данченко звернувся до питання комп’ютеризації клубних закладів району, приєднання до мережі Інтернет, згадав про відзначення 205-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, про проведення районного фольклорного дійства «Масляна» та Всеукраїнського фестивалю «Золота Гармонь Уманщини». У заключному слові голова РДА подякував працівникам культури за плідну працю та досягнуті гарні результати у розвитку художньої самодіяльності району.

Виступаючі проаналізували основні досягнення галузі, озвучили позитивні здобутки та проблемні моменти, розповіли про мережу закладів культури району, про фінансування галузі на 2019 рік та інше.« повернутися до списку новин