Дата: 13.12.2023 12:37

Фото без описуНа частині території Уманського району оголошена 10 кілометрова карантинна зона! - розповів начальник Уманської РВА Ігор Миклащук.

11 грудня на території Юрківського лісництва (Паланська громада) зареєстровано лабораторно-підтверджений випадок африканської чуми свиней.

Сьогодні на робочій зустрічі в Уманській РВА з відповідними підрозділами вирішили:

• запровадити карантинну зону в радіусі 10 кілометрів навколо села Юрківка;
  • села Максимівка, Посухівка, Рижавка, Антонівка, Тернівка, Погоріла, Осітна, Кузьмина Гребля оголосити зонами нагляду;
  • Юрківське лісництво та село Юрківка оголосити зонами захисту, та знищити всіх хворих тварини.

Ігор Миклащук нагадав, що також заборонено реалізувати продукти тваринного погодження, переміщувати та забивати їх (свинину). Термін дії карантину - 40 днів.