Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Дата: 14.12.2023 11:39
Кількість переглядів: 175

Фото без опису

Товариство з обмеженою відповідальністю «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР», Вікторівська дільниця (скорочене найменування ТОВ «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР»)

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ - 32284263

Місце знаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адрес електронної пошти суб’єкта господарювання - 36029, м. Полтава, площа Павленківська, буд. 24. тел.. + 380674703417, e-mail: tov_konon_elev@kernel.ua, vi.prodan@kernel.ua.

Місце знаходження об’єкта/промислового майданчика: адміністративне приміщення: Черкаська область, Уманський район, с. Поташ, вул. Українська,1. Майновий комплекс: Черкаська область, Уманський район, с. Поминик, вул. Нова, 36.

Мета отримання дозволу на викиди - отримання дозволу на викиди для існуючого об'єкта. Предметом діяльності об’єкту ТОВ «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Поташ, вул. Українська,1 та Черкаська область, Уманський район, с. Поминик, вул. Нова, 36, є приймання, очищення, сушка, зберігання та відвантаження зерна.

Законом України «Про оцінку впливу на довкілля» від 23.05.2017 № 2059-VIII (зі змінами), діяльність ТОВ «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» не підлягає під процедуру оцінки впливу на довкілля.

Загальний опис об'єкта (опис виробництв та технологічного устаткування)

Підприємство спеціалізується на складському господарстві (КВЕД 52.10 основний). На проммайданчику знаходиться 61 джерело викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, в т. ч. 8 організованих джерел та 53 неорганізованих джерела. На майданчику здійснюється приймання, очищення, сушка, зберігання та відвантаження зерна. Приймання зерна відбувається до приймальних бункерів, завальних ям. Зернові культури, після очистки та сушіння відправляються на зберігання до силосних комплексів з подальшим відвантаженням під реалізацію. Зернові відходи направляються до матеріальних складів зберігання з подальшою реалізацією.

На майданчику також встановлено допоміжне, технологічне обладнання: котельня, опалювальні пункти допоміжних приміщень, технологічне обладнання, що використовується при аварійних відключеннях світла, майстерня, що використовується для поточного проміжного ремонту на виробничому майданчику ).

Відомості щодо видів та обсягів викидів Від джерел викиду в атмосферне повітря надходять такі основні забруднюючі речовини: НМЛОС (Суміш насичених вуглеводнів С28, Бензин (нафтовий, малосірчистий, в перерахунку на вуглець), Вуглеводні гpаничні С1219 (розчинник РПК-265 П та інш.) – 0,0345 т/рік, Оксид вуглецю – 13,105 т/рік, Вуглецю діоксид – 2289,24 т/рік, Метан – 0,09722 т/рік, Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (кремнію оксид, зола сланцева, пил зерновий, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (мікро-частинки та волокна) – 4,730 т/рік, Оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту – 3,506 т/рік, Азоту(1) оксид (N2O) – 0,0069 т/рік, Діоксид сірки – 0,2569 т/рік, Титану діоксид – 0,00000098 т/рік, Заліза оксид (в перерахунку на залізо) – 0,000052 т/рік, Манган діоксид – 0,00000846 т/рік, Сажа – 0,18814 т/рік.

Загальний валовий викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря становить – 21,926 т/рік (без урахування діоксиду вуглецю).

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання Не наводяться. Підприємство не внесено до переліку додатку 3 Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців. Міністерство ОНПС, м. Київ, 2006 р.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання Не передбачені. Викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел підприємства не

 

перевищують встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, тому заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розробляються.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів Заходи не передбачені.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству – Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам законодавства.

Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди: Черкаська обласна військова адміністрація, Україна, 18001, Черкаська область, місто Черкаси, бульвар Шевченка, будинок 185, тел. 0472 373 333, електронна адреса: ck-oda.gov.ua.

Строки подання зауважень та пропозицій – протягом 30 календарних днів з моменту виходу повідомлення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь