Завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 23.02.2024 11:58

Завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році.

Предметні олімпіади – це особливе випробування, яке не просто розкриває знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність. 182 здобувачі освіти гідно представили Уманський район. Учні продемонстрували свої знання з 14 навчальних предметів. У підсумку – 88 призових місць, найбільше з біології – 14, географії – 13, інформатики та історії – по 9.

Найрезультативніші здобутки у співвідношенні до кількості поданих заявок у Монастирищенській (65 %) та Уманській (64 %) громадах. Бажаємо інтелектуалам Уманщини натхнення до вивчення обраних навчальних предметів, далі крокувати впевнено до особистих перемог та показувати високі результати!