Денис Шмигаль: Освітня субвенція, з якої йде оплата праці вчителів, в цьому році збільшена до 103 млрд грн

Дата: 11.03.2024 09:06

Уряд в повній мірі та без жодних затримок фінансує всі ключові видатки бюджету. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Уряду 8 березня.

«У лютому ми забезпечили перерахування міжбюджетних трансфертів місцевим бюджетам на 12 млрд грн. Загалом в цьому році передбачили субвенцій та дотацій для наших громад на суму майже 191 млрд гривень», – розповів Прем’єр-міністр.

Глава Уряду також відзначив, що освітня субвенція, з якої йде оплата праці вчителів, в цьому році збільшена до 103 млрд гривень.

«Сьогодні, на засіданні Уряду, прийняли рішення про перерозподіл 128 млн грн цієї освітньої субвенції, аби наші вчителі по всій країні могли вчасно і в повному обсязі отримувати заробітну плату», – підкреслив Денис Шмигаль.