«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» – разом переможемо!

Дата: 19.03.2024 13:52

Фото без описуІгор Миклащук: До фінальних змагань II етапу долучилось уже 410 команд, а це 4 434 учасники.

У Жашківській та Паланській громадах завершено відбір команд, які братимуть участь в районному етапі змагань з баскетболу серед дівчат, – це учні Жашківського ліцею № 4 та Іванівської гімназії.

Фото без описуЗа результатами змагань з футзалу в Монастирищенській громаді, далі проходять спортсмени ліцею «Ерудит».

В Уманській громаді визначено переможців з черліденгу, ними стали учні Уманського ліцею № 2.

Фото без описуЛідерами турнірів зі спортивного орієнтування визначено команди Уманської гімназії № 10 та ОЗО «Верхняцький ліцей» в Уманській та Христинівській громадах.

Разом переможемо!