Соціальна підтримка ветеранів та членів їх сімей!

Дата: 01.04.2024 08:47

Фото без описуІгор Миклащук: Активізуємо напрямок ветеранської політики на Уманщині. У пріоритеті нарощення реабілітаційних можливостей та соціальний захист ветеранів і членів їх сімей.

Не менш важливим питанням є перехід від військової кар'єри до цивільного життя. Постійно працюємо над цим з державним центром зайнятості.

Дуже часто ветерани війни не знають про можливості працевлаштування, відкриття власної справи, програми реабілітації і соціального захисту, які їм надає держава та неурядові інституції. Тому маємо проводити активну розʼяснювальну роботу.

Саме ці питання сьогодні розглянули із представником уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Черкаській області (Максим Тептюк), директором Черкаського обласного відділення соціального захисту осіб з інвалідністю (Ольга Хоменко), головами громад та соціальними працівниками.