З турботою про дітей з особливими потребами

3 грудня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найуразливішої частини суспільства, він спрямований на привернення уваги до проблем людей з інвалідністю, захист їх гідності, прав та благополуччя.

Тож цього дня перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації Сергій Жорницький та керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Сиротюк відвідали дітей з обмеженими можливостями. Вони ознайомилися із їхнім забезпеченням, дізналися про потреби та просто порадували додатковою увагою і солодкими подарунками, адже в цієї категорії дітей, на жаль, не так багато приводів для радості.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації