Голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець вручив державні нагороди жителям Уманщини за значні досягнення у професійній сфері

Дата: 20.12.2018 18:14

19 грудня з приємною місією до Уманського національного університету садівництва завітав голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець. Метою його візиту до навчального закладу стало вручення відзнак від Президента України Петра Порошенка. В урочистому зібранні взяли участь голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець та ректор Уманського національного університету садівництва Олена Непочатенко.

Під гучні оплески голова Черкаської ОДА О. Вельбівець вручив почесні відзнаки за значний особистий внесок у розвиток української державності, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомі трудові досягнення: кандидату економічних наук, доценту, доценту кафедри фінансів, банківської справи та страхування Богдану Гузару – «Заслужений економіст України», доктору сільськогосподарських наук, професору, професору кафедри садово-паркового господарства Анатолію Балабаку – «Заслужений працівник освіти України», заступнику начальника управління – начальнику відділу головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Анатолію Кузнецю – «Заслужений працівник соціальної сфери України», декану факультету української філології Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини Валентині Коваль – «Заслужений працівник освіти України».

Олександр Іванович привітав присутніх з великим православним святом – Днем святого Миколая і відзначив, що дані нагороди є результатом довготривалої звитяжної роботи представників української еліти: «Приємно, коли праця людини або її внесок у якусь загальну справу, яку вона обрала, отримує визнання з боку держави, то це найголовніше для кожного, хто отримує певну нагороду або якусь відзнаку», відмітив у своєму вітальному слові очільник Черкащини.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації