Уманська центральна районна лікарня отримала гуманітарну допомогу в рамках проекту «Умань Шалом»

Дата: 05.12.2017 19:30

Фото без описуСьогодні, 5 грудня, організації, які реалізують благодійний проект «Умань Шалом», передали гуманітарну допомогу на суму біля 400 тис. грн центральній районній лікарні. Зокрема, це 2 електроліжка для пологового відділення, 12 концентраторів, небулайзери, інше обладнання та предмети особистої гігієни.

Участь у заході взяли заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Ярослав Березань, начальник управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Михайло Лобас, голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, головний лікар Уманської центральної районної лікарні Інна Добрянська, віце-президент Громадської організації «Асамблея національностей України» Нахман Штайнберг, Президент Громадської організації «Асамблея національностей України» Ровшан Тагієв, представники благодійного фонду, працівники медичного закладу, представники засобів масової інформації.

Потреба в наданій допомозі, безперечно, є. Потужність лікарні – 205 ліжок, потужність поліклініки – 200 відвідувань за зміну. Функціонує 9 стаціонарних відділень, з них, 4 хірургічного профілю (95 ліжок).

Головний лікар районної лікарні Інна Добрянська подякувала благодійникам та висловила надію на подальшу співпрацю.

Символічно, що передання гуманітарної допомоги відбувалося в День волонтерів, адже волонтерством організатори акції займаються уже давно. Чимало допомоги вони спрямували на підтримку Збройних Сил України. І саме військовослужбовці, а також медики в зоні АТО захищають наш спокій. Уманщину для благодійництва теж обрали не випадково, адже це багатонаціональний регіон, в який здійснюється паломництво хасидів.

Президент Громадської організації «Асамблея національностей України» Ровшан Тагієв зазначив, що про високу компетентність медичного персоналу Уманської центральної районної лікарні чув неодноразово, а надана гуманітарна допомога забезпечить надання медичних послуг у повній мірі.

Подякувавши меценатам, голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко підкреслив, що галузь охорони здоров’я – у пріоритеті роботи районної влади. Першочерговим є створення для медичних працівників достойних умов праці, забезпечення належним медичним обладнанням, що дасть змогу якісно обслуговувати населення.

У рамках проведеного заходу начальник управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Михайло Лобас та головний лікар центральної районної лікарні Інна Добрянська вручили подяки благодійникам:

- Ровшан Тагієв, президент Асамблеї національностей України;

- Нахман  Штайнберг, віце-президент Асамблеї національностей України;

- Хайм Хазін, представник Всесвітнього центру Брацлавських хасидів;

- Міжнародний благодійний фонд ім. Раббі Нахмана із Брацлава;

- Ацала Лело Гвулот, громадська організація з медичної допомоги – Ханан Малька.