Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Анонси

Перелік орієнтовних основних заходів Уманської райдержадміністрації з 24 лютого по 1 березня 2020 року

24.02, 10.00  -  Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

24.02, 10.00  -  Засідання комісії райдержадміністрації з питань альтернативної (невійськової служби)

24.02, 10.00  -  Засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

24.02, 10.30  -  Засідання комісії райдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів районного бюджету

24.02, 14.00  -  Загальні збори громадян села Посухівка (ЗОШ)

24.02  -  Шкільний етап районного конкурсу «Юний декламатор» (ЗЗСО)

    - Районний етап конкурсу на кращу серію цифрових ресурсів (Відділ освіти)

    - Проведення анкетування в щодо організації якісного, безпечного харчування (Бабанська ЗОШ)

25.02, 10.00 -  Нарада з представниками правоохоронних органів

25.02, 09.00  -  Нарада завідуючих клубними закладами (Відділ освіти)

    - Районний етап конкурсу «Мистецький дивокрай Уманщини» (ЗЗСО)

   - Фінальні змагання з баскетболу серед юнаків   (с. Кочубіївка)

25.02, 10.00 -  Загальні збори громадян села Вільшана Слобідка (Сільський клуб)

25.02, 12.00 -   Загальні збори громадян села Рогова (Сільський клуб)

26.02, 14.00 -  Загальні збори громадян села Полянецьке (ЗОШ)

26.02 - Комплекс акцій та заходів в рамках Всеукраїнської акції «Серце до серця» (ЗЗСО) 

26.02 -  Проведення групового заходу з учнівською молоддю Ятранівської загальноосвітньої школи (Центр СССДМ)

26.02 -  Здійснення моніторингу й контролю за якістю надання соціальної послуги догляду вдома соціальними робітниками та надання їм практичної допомоги щодо організації надання соціальної послуги догляду вдома особам похилого віку, особам з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги у населених пунктах: Свинарка, Оксанина

    - Проведення обстеження матеріально-побутових умов проживання, вивчення потреб, проблемних питань осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги у населених пунктах: Свинарка, Оксанина (Терцентр)

27.02, 10.00 -  Загальні збори громадян села Краснопілка (будинок культури)

28.02, 09.00 -  Засідання ради РМК за участі заступників директорів (Родниківська ЗОШ)

28.02, 10.00 -  Загальні збори громадян села Черповоди (будинок культури)

28.02 -  Відкриття шахового кабінету та проведення  Шахматного турніру серед ветеранів та молоді (смт. Бабанка)

28.02, 14.30 -  Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

29.02, 09.00  -  Кубок пам’яті І.Д. Черняховського з волейболу (Фінал с. Бабанка- с.Родниківка)

1.03, 09.00  -  Soccer.biz league, друга ліга Футзал УДПУ

1.03, 09.00  - Кубок пам’яті І.Д. Черняховського з волейболу серед жінок с. Родниківка