Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Уманській районній державній адміністрації

Дата оприлюднення: 05 липня 2019 р.

У зв’язку із закінченням строку повноважень складу Громадської ради при Уманській районній державній адміністрації, 16 серпня 2019 року  відбудуться установчі збори з формування нового складу Громадської ради.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи, з 08 липня 2019 року по  7 серпня 2019 року, подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються наступні документи:

• рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
  • фото (2 шт. розміром 3*4) делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  • мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій
  • копія статуту інституту громадянського суспільства, засвідчені в установленому порядку;
  • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, за період діяльності) протягом останнього року на території Уманського району;
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Документи ініціативною групою приймаються до 07 серпня 2019 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 08:00 до 12:00 та з 13:00 до 17:15 за адресою: Уманська районна державна адміністрація, відділ взаємодії з громадськістю апарату райдержадміністрації (І поверх), м. Умань,  площа Соборності, 1.

Відповідальна особа: начальник відділу взаємодії з громадськістю апарату Уманської райдержадміністрації Бендовська Людмила Олексіївна.

Телефон для довідок: (04744) 4-05-47.

Зразки документів можна   завантажити ТУТ.

У разі виявлення невідповідності документам, поданих інститутом громадянського суспільства, усунути недоліки можна до 14 серпня 2019 року.

Кількісний склад Громадської ради при Уманській районній державній адміністрації, список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови, інформація про результати діяльності інститутів громадянського суспільства за останній рік, біографічні довідки делегованих ними представників, мотиваційний лист, а також уточнена інформація про дату, час та місце проведення установчих зборів, буде оприлюднена на веб-сайті Уманської райдержадміністрації та в інший прийнятний спосіб.

Кандидат до складу Громадської ради при Уманській районній державній адміністрації під час голосування на установчих зборах повинен мати при собі документ для посвідчення особи.

- До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами місцевих рад усіх рівнів, посадовими особами органів державної влади і органів місцевого самоврядування.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів Громадської ради при Уманській районній державній адміністрації