Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Мінрегіон вдосконалив механізм відбору проектів Держфонду регіонального розвитку

Переглядів: 234

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України встановило чіткі терміни відбору проектів, які можуть фінансуватися з Держфонду регіонального розвитку, та їх мінімальну вартість.

Відповідні зміни внесено до постанови КМУ №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» постановою КМУ №574 від 18 липня 2018 року, інформує Урядовий портал.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Внесено важливі зміни щодо фінансування проектів, які реалізуються за кошти Держфонду регіонального розвитку (ДФРР). По-перше, встановлюються чіткі терміни відбору проектів у регіонах, що дозволить прискорити їх реалізацію на місцях. По-друге, визначено мінімальну кошторисну вартість проектів, що подаються на фінансування ДФРР. Наприклад, від 5 млн грн – для будівництва чи реконструкції шкіл, технічного переоснащення лікарень, капітального ремонту садків. ДФРР дає регіонам можливість впровадити важливі проекти для людей – це школи, дитсадки, лікарні, ЦНАПи та інші. Тому закликаю регіони бути відповідальними, адже від якісної реалізації цих проектів залежить безпека, комфорт і якість життя людей», – сказав він.

Згідно зі змінами до постанови КМУ:

1. Встановлено чіткі терміни відбору проектів у регіонах: початок – не пізніше 15 січня, завершення – не пізніше 1 травня.

Відбір здійснюватиметься на наступний плановий рік. Тобто до 1 травня 2019 року у регіонах повинні бути затверджені проекти, що будуть реалізовуватися у 2020 році. «Чим швидше вони затверджуватимуться, тим скоріше буде схвалено їх фінансування і безпосередньо розпочнуться роботи»,- наголосив заступник Міністра.

2. Визначено мінімальну кошторисну вартість проектів.

Від 5 млн грн – для проектів нового будівництва, реконструкції, капремонту та переоснащення, від 1 млн грн – для інших проектів, наприклад, закупівля шкільних автобусів тощо.

Детальна інформація за посиланням.« повернутися до списку новин