Військкомат запрошує випускників на навчання у вищих військових навчальних закладах

Уманський об’єднаний міський військовий комісаріат починає відбір юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року кандидатами для вступу в 2018 році у вищі військові навчальні заклади за різними кваліфікаційними напрямками.

У всіх військових навчальних закладах навчання проводиться на безкоштовній основі за державним замовленням. Курсанти навчальних закладів на період навчання перебувають на повному державному забезпеченні (забезпечуються безоплатним проживанням у гуртожитку, харчуванням та отримують стипендію).

Після закінчення навчального закладу випускники отримують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» за відповідною спеціальністю та первинне офіцерське звання «Лейтенант». Строк навчання - 5 років.

За довідками звертатись в робочий час за адресою:

м. Умань, вул. Грушевського 12. Телефони для довідок: 3-07-56, 3-41-12.

Військовий комісар Уманського ОМВК,

полковник  О.А.Борисюк