Відбулося засідання комісії РДА з питань надання одноразової грошової допомоги жителям району

25 вересня під головуванням першого заступника голови Уманської райдержадміністрації Сергія Жорницького відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги жителям Уманського району за рахунок коштів районного бюджету.

На порядок денний виносилися питання:

1. Про розгляд заяви щодо надання матеріальної допомоги на придбання житла учасника антитерористичної операції, жителя с. Ладижинка Глушка Сергія Миколайовича.
  2. Про розгляд заяви на відшкодування вартості лікування жителя с. Родниківка Когута Анатолія Михайловича.
  3. Про розгляд заяви щодо надання матеріальної допомоги на придбання житла учасника антитерористичної операції жителя с. Танське Тищенка Михайла Вікторовича.
  4. Про розгляд заяви на відшкодування вартості лікування жителя с. Танське Безкоровайного Сергія Івановича.
  5. Про розгляд заяви на відшкодування вартості лікування жительки с. Пугачівка Розум Людмили Миколаївни.

За результатами розгляду з усіх питань були прийняті відповідні рішення.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації