Шукаємо кандидатів у патронатні вихователі

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

Фахівці центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шукають кандидатів у патронатні вихователі. Ними можуть стати громадяни України віком від 35-60 років (для жінки) і від 35-65 років (для чоловіка), які мають досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

Варто зазначити, що патронатні вихователі отримують заробітну плату та кошти на виховання дитини.

Всіх, кого зацікавила інформація, запрошуємо звертатися для отримання додаткової інформації в Уманський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Уманської райдержадміністрації за адресою: м. Умань, вул. Садова, 7/12. Телефон для довідок: 3-05-46. E-mail: urcssdm@ukr.net.

За інформацією Уманського районного

центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді