Проведено лекцію для умовно засудженої молоді щодо попередження насильства в сім'ї

Дата: 14.11.2017 12:10

Фото без описуУманським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно здійснюється виховна та профілактична робота з неповнолітніми та молоддю, які відбувають покарання умовно.

07 листопада 2017 року в Уманському міськрайонному відділі з питань пробації фахівцем із соціальної роботи центру соціальних служб Оксаною Бігун спільно з інспектором  Уманського МРВ Максимом Макаренком було проведено лекцію для умовно засудженої молоді на тему: «Попередження насильства в сім'ї».

У ході лекції  учасників зустрічі було ознайомлено з інформацією про види насильства та можливостями уникнення насильства в сім'ї. Умовно засудженим було надано контактну інформацію щодо установ та організацій, а також психологічних та юридичних консультацій з питань запобігання насильству, а також були роздані буклети з можливими шляхами вирішення проблем.

За інформацією фахівця із соціальної роботи

Уманського районного центру соціальних служб

для сім'ї, дітей та молоді

Бігун О. В.