Постраждалі від стихії жителі Уманського району почали отримувати грошові виплати

Дата: 21.08.2017 09:05

Фото без описуНа позачерговій сесії районної ради 13 липня 2017 року було внесено зміни до районної комплексної програми «Турбота» на 2014 – 2020 роки, якими передбачено надання одноразової допомоги на часткове відшкодування вартості нанесених збитків громадянам району, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації. На виплату допомоги населенню для подолання наслідків стихії районним бюджетом виділено понад 500 тис. грн.

Жителі Уманського району, які постраждали внаслідок стихійного лиха 1 липня цього року, почали отримувати грошову допомогу із районного бюджету. На банківські рахунки 52 постраждалих вже зараховано коштів на загальну суму понад 100 тис. гривень, а саме: 31 жителю смт Бабанка – 54,68 тис. грн, 6 жителям с. Оксанина – 11,15 тис. грн, 7 жителям с. Ладижинка – 10,77 тис. грн, та 8 жителям с. Текуча – 23,88 тис. грн.

Загалом розглянуто 82 заяви жителів Уманського району, які постраждали внаслідок стихійного лиха.

Допомога надається тільки на підставі письмової заяви громадянина з проханням про надання допомоги на часткове відшкодування вартості нанесених збитків внаслідок надзвичайної ситуації. У заяві вказується прізвище, ім’я, по-батькові заявника, місце проживання, телефон, особовий рахунок для одержання коштів.

До заяви додається копія паспорта (перша, друга сторінки і сторінка реєстрації місця проживання) заявника, копія ідентифікаційного коду, акт обстеження матеріально – побутових умов проживання та клопотання органу місцевого самоврядування за місцем проживання заявника.

Документи подаються до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району за адресою: м. Умань, вулиця Залізняка, 2-а, кабінет 311.

Директор терцентру

Н. Г. Кицик