Стежинка у царство природи

Наше довкілля, рідна природа чарує нас в усі пори року. Ми, українці, маємо гордитися тим, що доля подарувала нам це диво – чарівну й неповторну красу природи.  Та багатства природи небезмежні.

Маємо їх дбайливо оберігати, як порядні господарі. Так роблять в усьому світі, бо проблеми екології, охорони природи нині найважливіші, адже природа – це наше життя, наше здоров’я. Те, як ми дбаємо про неї зараз, матиме величезний вплив на наше майбутнє, адже лише від нас, сучасного покоління, залежить, у якому світі ми будемо жити завтра. Саме тому ми повинні замислюватись над тим, що в наших силах зробити для рідної природи.

З метою виховання в дітей любові до природи, розширення та поглиблення знань з рослинного та тваринного світу районною бібліотекою для дітей  було проведено пізнавальну гру–подорож «Стежинка у царство природи».  Мандруючи від зупинки до зупинки діти прослухали розповідь про Червону книгу України, за допомогою слайдів наочно ознайомилися із рідкісними видами флори і фауни, взяли участь у вікторині на відповідну тематику.

За інформацією Уманської РЦБС