Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

На Уманщині - аномальна спека

Переглядів: 425

Від аномальної спеки в останні дні знемагає Європа. На Балканах - лісові пожежі. В Австрії, Угорщині та Словаччині на полях гине врожай. Фермери говорять про те, що пшениці, оливок, мигдалю, винограду та хмелю удасться зібрати значно менше, ніж у минулі роки. В Італії влада одинадцяти регіонів наполягають на введенні режиму надзвичайної ситуації, щоб мінімізувати вплив спеки та засухи на сільське господарство.

Аномально високі температури в країнах Старого Світу та України пов'язані з розповсюдженням впливу субтропічного антициклону, який приніс масу розпеченого повітря з пустелі Сахара. Італійські метеорологи дали йому лякаючу назву - Люцифер.

В цьому році спекотний період стає переривистим з 8 серпня, а сильна спека вже не очікується.

До території Уманщини починають досягати атмосферні фронти північного циклону. Сьогодні вночі очікуються короткочасні дощі, грози, шквали 15-20 м/с. Завтра вдень переважно без опадів, проте північні вітри дещо знизять температуру повітря. Вночі очікується до +13+15º, вдень не вище +26+28º. Надалі хмари розсіються і повітряна маса знову поступово прогріється до +28+30º.

Метеостанція Умань« повернутися до списку новин