SMART ГРОМАДА – СТВОРЮЄМО РАЗОМ!

Дата: 26.10.2017 11:12

Фото без описуНа сьогодні Україна перебуває в процесі реформування системи державного управління. Керівництво держави має на меті сформувати новий тип держави, орієнтованої на задоволення потреб громадян. Успішність реформування та підвищення конкурентоспроможності країни можна досягти за рахунок підвищення відкритості, прозорості та ефективності діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, забезпечення надання публічних послуг та провадження заходів з підвищення якості життєдіяльності кожної громади України. А це потребує глибокої модернізації органів влади та широкого застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.
За ініціативи Агенції інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності з 25 жовтня 2017 року стартує реалізація проекту “SMART ГРОМАДА – СТВОРЮЄМО РАЗОМ!” з метою створення сучасної моделі управління на засадах передових знань та впровадження сучасних інформаційних технологій, для створення комфортного середовища, підвищенні якості послуг, прозорості та відкритості влади, партнерства з бізнесом, активізації участі мешканців у процесах розвитку громад України та формуванні нової політики.
У межах цього проекту переможцями стануть та увійдуть до першого етапу реалізації - 20 громад, які першими заповнять анкети та нададуть відповідну інформацію з 25 жовтня 2017 року по 03 листопада 2017 року. В рамках проекту буде проведено 12 тематичних вебінарів, створені та передані інструменти, які матимуть на меті:

• автоматизувати процеси, які раніше виконувались вручну та займали багато часу;
  • отримати значний економічний ефект за рахунок оптимізації процесів, їх автоматизації та використання аналітичних даних з використанням системи повідомлень;
  • скоротити споживання енергоресурсів та викідів CO2;

• підвищити в рази ефективність праці, значно зекономити бюджетні кошти, створити можливість та інфраструктуру для нових робочих місць;

• створити нові канали комунікації з мешканцями, з бізнесом, з органами влади в цілому та між співробітниками;

• надати інструменти ефективного використання всіх ресурсів та бачення системного, покрокового вдосконалення всіх процесів життєдіяльності громади;

• створити комфортні умови для мешканців громади в сферах отримання послуг, комунікації із владою тощо;

• створити прозорість громади та процесів, що дозволить як підвищити якість життя мешканців громади, так і створити нові, не існуючі раніше можливості, щодо робочих місць та залучення інвестицій (в тому числі – міжнародних) за рахунок прозорості, стандартизації і автоматизації процесів;

• створити умови для залучення інвестицій як міжнародних фінансових організацій, так і інвесторів;

• створити систему, що не лише відповідатиме викликам часу, а стане платформою “SMART ГРОМАДА” або “РОЗУМНА АДМІНІСТРАЦІЯ”;

• стати лідером та прикладом, завдати стимул, темп розвитку для інформатизації громад всієї України.

Докладну інформацію про проект можна дізнатись на сайті www.aisdre.com в розділі “Проекти/Що реалізуються” або за посиланням: emoji-10145 http://aisdre.com/projects/smart-gromada.