Учні Родниківської та Бабанської шкіл взяли участь у регіональному фестивалі з робототехніки

Дата: 30.01.2019 09:22

27 січня 2019 року на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради відбувся Третій регіональний фестиваль з робототехніки. Учасниками  стали понад 500 учнів, які представляли 128 команд закладів освіти  Черкаської,  Миколаївської областей та міста Київ.

Уманщину представляли 2 заклади освіти: збірна команда, яка складалася із 12 учнів Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка, та команда з  Бабанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учні брали участь у таких видах змагань: «СУМО» (роботи, керовані дистанційно), «СЛАЛОМ»,  FIRST LegoLeague та FIRST LegoLeagueJnr.

Відкрили захід теплими словами привітань Герман Демидов, координатор програм  FIRST в Україні, Валерій Данилевський, начальник Управління освіти та науки Черкаської облдержадміністрації; Наталія Чепурна, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України; Оксана Сімушіна, заступник начальника управління – начальник відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи.

Цьогорічний сезон робототехніки розпочав свою роботу  з теми  «Вперед на Орбіту», оголошеної FIRST LegoLeague. Тому FLL – це не лише конструювання та змагання роботів, а й можливість для дітей відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами.

Діти Уманського району дякують за підтримку та допомогу в організації поїздки та участі в регіональному фестивалі Войченку Сергію Михайловичу, керівнику КСП "Родниківка", депутату Уманської районної ради, Почесному громадянину Уманського району.

За інформацією відділу освіти,

молоді та спорту Уманської РДА