Зупинку в Бабанці розмалювували в стилі Трипільської культури

Дата: 17.08.2018 09:24
Кількість переглядів: 1979

Фото без описуВ селищі міського типу Бабанка, що в Уманському районі, юні художники разом з працівниками сектору культури Уманської РДА в День археолога та на передодні святкування Дня незалежності України, розмальовували зупинку громадського транспорту в стилі Трипільської культури.

Адже при проведенні розкопок саме в Уманському районі знайдені найбільші залишки поселення трипільців.

Ініціатором та спонсором виступив народний депутат України Максим Поляков, який є поціновувачем історії нашого Уманського краю і до речі є вихідцем з смт. Бабанка.

"Зупинка в стилі Трипільської культури в смт. Бабанка спільними зусиллями викладачів та учнів Бабанської музичної школи, директора Бабанського СБК, завідувача бібліотеки Бабанської СБФ та техпрацівників даного закладу зажила життям людей. Тепер матимемо творчу вiзитiвку селища Бабанка! Дякуємо всiм, хто долучається до добрих справ! В єдності - сила!”, – пише Оксана Коханська в.о. завідувача сектору культури Уманського району, яка власне і організувала ремонтні та творчі роботи по даному об'єкту.