Підопічних відділення соціальної допомоги вдома терцентру навчали правилам пожежної безпеки

11 лютого 2019 року завідувач  відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Сановська Ю.А.  спільно з працівниками Уманського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області здійснили профілактичний рейд з попередження виникнення пожеж у приватному житловому секторі під час зимового пожежонебезпечного періоду в населених пунктах району Дмитрушки та Родниківка.

Підопічним відділення соціальної допомоги вдома надано роз’яснення щодо правильної експлуатації газових котлів, печей і електроприладів та правил поведінки при пожежі.

Також здійснено розповсюдження пам’яток та листівок на протипожежну тематику під час опалювального періоду.

За інформацією територіального центру

соціального обслуговування