Проведено благоустрій Рижавського стаціонарного відділення

Дата: 08.05.2018 09:32

На виконання розпорядження Уманської райдержадміністрації від 30.03.2018 № 79 «Про проведення двомісячника по благоустрою, озелененню, поліпшенню стану довкілля населених пунктів району» територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг Уманського району) видано наказ від 30.03.2018 №24-4 «Про проведення двомісячника по благоустрою в територіальному центрі» та затверджено відповідні заходи.

У ході проведення двомісячника працівниками Рижавського стаціонарного відділення впорядковано та приведено до належного стану газони, обрізано дерева і кущі, розчищено бордюрні зони, здійснено посадку дерев, кущів, впорядковано квітники.

Директор територіального центру            Н.Г. Кицик