Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Про впровадження Єдиного регіонального порталу адміністративних послуг Черкаської області

Переглядів: 354

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про адміністративні послуги» надання адміністративних послуг в електронній формі та доступ суб’єктів звернення до інформації про адміністративні послуги з використанням мережі Інтернет забезпечується через Єдиний державний портал адміністративних послуг, який є офіційним джерелом інформації про надання адміністративних послуг в Україні.

Мінекономрозвитку забезпечує функціонування Єдиного державного порталу адміністративних послуг та проводить роботи з його модернізації і розширення функціональних можливостей.

Для спрощення процесу надання адміністративних послуг жителям області регіональною програмою інформатизації Черкаської області на 2016-2018 роки «Електронна Черкащина»,  затвердженої рішенням обласної ради від 19.02.2016 № 3-13/VІІ створено Єдиний регіональний портал адміністративних послуг Черкаської області.

Прийнято розпорядження облдержадміністрації від 02.08.2018 № 586 «Про впровадження Єдиного регіонального порталу адміністративних послуг Черкаської області».

Наразі, на Порталі розміщена інформація про 352 адміністративні послуги, 120 суб’єктів надання. Крім того, доступними для замовлення онлайн є 81 послуга  через сервіси Міністерств за гіперпосиланням, що розміщені на Порталі.

Також на Порталі розміщено інформацію  про   перелік документів, необхідний для отримання адміністративної послуги, місце та способи отримання, нормативно-правові акти, якими регулюється надання послуг, є адреси Центрів надання адміністративних послуг, їх порядок роботи та посилання на веб-сайти.

Для зручності користувачів на Порталі розміщено відео інструкції з використання сервісів Порталу.

Адреса порталу https://uman-rda.gov.ua та https://admin-portal.ck.gov.ua.

Начальник відділу надання адміністративних послуг Л. М. Ляховська « повернутися до списку новин