Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

У Косенівці відкрили меморіальну дошку Герою АТО Віталію Звездогляду

Переглядів: 743

Громада села Косенівка увічнила пам'ять свого загиблого земляка, Героя АТО Віталія Звездогляда, встановивши йому меморіальну дошку. Зробили це на фасаді Косенівського НВК, адже боєць – випускник цього закладу.

Подія, яка відбулася 4 вересня, зібрала багато небайдужих. Серед них – голова районної ради Оксана Супрунець, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький, працівники райдержадміністрації та районної ради, сільські, селищний голови, рідні та друзі Героя.

Звездогляд Віталій Вікторович народився 12 серпня 1992 року в селі Косенівка в родині Звездоглядів Тетяни Іванівни та Віктора Миколайовича. Навчався в місцевій середній школі, потім – в Уманському професійному ліцеї і в Тальнівському будівельно-економічному коледжі.

Протягом 2010-2011 років служив в Збройних Силах України. 2014 року вступив на контрактну службу до військової частини А1588 с. Розсішки. Згодом Віталія забрали служити у зону проведення антитерористичної операції. Він  воював у складі 10 батальйону 59 окремої мотопіхотної бригади.

Загинув Віталій Звездогляд 10 червня 2017 року у віці 24 років під час ворожого обстрілу населеного пункту Павлопіль Волноваського району Донецької області.

Боєць посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та почесною відзнакою «За заслуги перед Черкащиною».  

Пам'ять про Героя, який віддав своє життя за краще майбутнє нашої держави і за мирне небо для нинішнього та прийдешніх поколінь житиме вічно!

 

 « повернутися до списку новин