В Дмитрушківській школі відсвяткували День Українського козацтва

Дата: 19.10.2018 09:44

Фото без опису14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День Українського козацтва та День захисника України.

Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася  історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

Тож напередодні цього чудового свята, з 12 жовтня 2018 року у Дмитрушківській ЗОШ І – ІІІ ступенів проведено ряд заходів, спрямованих на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних українських лицарів – козаків.

Учні початкових класів взяли активну участь у «Козацьких забавах».

Для учнів 5-9 класів  проведено козацький  квест «Пропала булава».

Козацький клас разом зі своїм класним керівником привітали всіх зі святом Захисника України.

Учні 3-А класу підготували для своїх татусів святкові листівки.

У підсумку козацького квесту команди, які здобули перемогу, нагороджені грамотами.

Цікаво й радісно було спостерігати за хлопцями та дівчатами, які стали учасниками веселих конкурсів і продемонстрували спритність та інтелект. Учні  щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході.

Це свято ще більше об’єднало усіх!