Відбувся особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

Дата: 13.02.2018 09:55

З метою розгляду проблемних питань, що надходять від жителів Уманського району до голови районної державної адміністрації, 12 лютого відбувся особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Євгенієм Данченком. Участь у прийомі громадян взяли начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Мовчанюк, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Кодолова, завідувач архівного сектору райдержадміністрації Тетяна Тицькун, головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Катерина Закорчменна, начальник відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Людмила Просянюк.

На засіданні були розглянуті звернення жителів сіл Фурманки, Ладижинки, Городецького, Антонівки, Степківки та м. Умань.

Серед піднятих ними питань – виділення земельних ділянок працівникам соціальної сфери, незаконне використання земельних ділянок, особливості оформлення права власності на спадщину, розпаювання колгоспного майна, отримання орендної плати за землю та архівних довідок.

За підсумками розгляду звернень були прийняті відповідні рішення. Головою райдержадміністрації дано доручення щодо виконання поставлених завдань.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату райдержадміністрації