Проведено конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах

8 квітня 2019 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Наталії Сиротюк проведено засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Уманського району.

Перед початком проведення засідання Наталія Сиротюк наголосила на тому, що сьогодні щоденне перевезення повинно бути забезпечене в кожному населеному пункті. З цією метою й оголошено конкурс на маршрути, які потребують покращення транспортного забезпечення: «Умань – Косенівка», «Умань – Ятранівка».

За підсумками конкурсу переможцем із перевезення на вищезазначених маршрутах визнано ФОП  Грицаюка А.В.