Про проведення шкільного етапу конкурсу колядок та щедрівок у Сушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

«Зішли нам всім долю,

Україні – волю. Радуйся!

Ой радуйся, земле, Син Божий  народився!»

Народження Сина Божого з давніх часів вважається одним з найшанованіших християнських свят.

Стало доброю традицією проводити конкурс колядок і щедрівок в стінах Сушківського освітнього закладу.

Цьогоріч до дійства долучилися не лише учні, а й учителі та батьки. Усі старанно готувалися: вивчали віншування, колядки, щедрівки, посівалки.

Під час конкурсу звучали нові та давно забуті колядки та щедрівки. Разом з колядниками та щедрівниками були Звіздар, Маланка, Василь. Найкраще підготувалися учні 3 класу (класовод Татарчук Лідія Савівна)

У святково прибраній залі лунали привітання, побажання добра, благополуччя і миру.

Кульмінацією  святкування стало виконання колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю». Душевно і мелодійно співав весь колектив, усі присутні. І цей спів йшов від душі, від серця. Він линув коридорами школи, заходив до кожного кабінету, кожного класу, проникав у кожну частинку освітнього закладу.

Нація, яка шанує, береже і примножує традиції українського народу – непереможна! Христос народився! Славімо його!