Вихованці Бабанської та Ладижинської дитячих музичних шкіл взяли участь в обласному конкурсі виконавської майстерності

Дата: 16.04.2019 10:04

5-6 квітня 2019 року в Уманському обласному музичному училищі ім. П.Д. Демуцького відбувся Обласний конкурс виконавської майстерності обдарованих учнів початкових мистецьких навчальних закладів «Uman-Art». В конкурсі взяли участь близько 400 кращих учнів-інструменталістів та вокалістів з 26-х початкових мистецьких навчальних закладів Черкаської області та інших регіонів країни, які вже продемонстрували високі результати у загальношкільному турі. Серед них – і вихованці   Бабанської  та  Ладижинської дитячих  музичних  шкіл Уманського району.