Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Оголошується двомісячник по благоустрою, озелененню, поліпшенню стану довкілля населених пунктів Уманського району

Переглядів: 415

3 1 квітня по 1 червня 2018 року на території Уманського району оголошується двомісячник по благоустрою, озелененню, поліпшенню стану довкілля населених пунктів.

Відповідне розпорядження було прийняте Уманською районною державною адміністрацією 30.03.2018 № 79. З метою покращення стану довкілля, упорядкування, озеленення та благоустрою населених пунктів державна адміністрація закликає жителів Уманщини привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території, зупинки громадського транспорту, території кладовищ, спортивні майданчики, парки, сквери, території установ та підприємств, зони відпочинку.

Кожен мешканець має змогу долучитись до щорічного двомісячника з благоустрою. Адже, щоб принести користь суспільству, природі, рідному селищу, селу необхідно витратити зовсім небагато часу. Для цього потрібно організувати прибирання на власному подвір’ї, біля будинку та вулиць. Разом із родиною та сусідами висадити дерева, декоративні кущі та квіти. Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина!

За інформацією відділу містобудування,

архітектури та житлово-комунального господарства« повернутися до списку новин