Учаснику АТО надано матеріальну допомогу на придбання житла

Дата: 17.04.2018 10:14

Фото без опису16 квітня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Наталії Сиротюк відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам Уманського району за рахунок коштів районного бюджету.

На засіданні розглядалося питання щодо надання грошової допомоги на придбання житла учаснику антитерористичної операції, жителю с. Антонівка Іванишину Едуарду Володимировичу.

Відповідно до Порядку надання грошової допомоги, затвердженого розпорядженням райдержадміністрації від 05.03.2018 № 58, розрахунок  грошової допомоги  на придбання житла визначається з  нормативу  13,65 кв. м  жилої  площі  на  кожного  члена  сім’ї  заявника  з  урахуванням  самого  заявника  та  додатково 17  кв.  м загальної  площі  на  сім’ю. При цьому розмір грошової допомоги становить не більше 50% вартості придбаного будинку.

Вивчивши матеріали справи, комісія винесла рішення: надати матеріальну допомогу на придбання житла в сумі 44820 грн. Решту суми – 50% вартості придбаного житла – надасть сільська рада с. Антонівка.